Sekite mus:

Namai taps patrauklesni pastačius stoginę

Stoginės padidina namų patrauklumą

Tarp namų savininkų atsiranda vis daugiau norinčių įsirengti lauko erdvę – stoginę, kurios padidina komfortą ir malonumą bei paklausa. Nesvarbu, ar ieškote vietos svečiams palinksminti, ramiai praleisti vakarą lauke ar kur pasistatyti automobilį, pridėjus stoginę padidėja jūsų gyvenamoji erdvė, stoginės statyba padaro jūsų namus erdvesnius ir padidina jūsų namų patrauklumą. 

Trys įprastos stoginės pastatymo vietos yra terasoje, prieš įėjimą į namus ir kieme, kur galėsite statyti automobilį ar pasidaryti sandėliuką. Ir visos šios stoginės yra naudojamos skirtingai bei jas galima apšiltinti. Stoginė pavesinėje leidžia mėgautis šiltais vasaros orais ar netgi šaltomis žiemos dienomis. Pasistačius stoginė prie įėjimo galėsite nesijaudinti, kad blogu oru berakindami duris Jūs sušlapsite ir trečiasis stoginės panaudojimas yra automobilio parkavimo vieta, juk taip smagu turėti vieta, kur bus šilta ne tik jum bet ir Jūsų automobiliui.

Tai kurgi geriausia statyti stoginę?

Iš pradžių Jūs pats turite nuspręsti kur jos Jums labiausiai reikia, ir kokie jūsų poreikiai visgi yra. Galbūt Jūs ieškote kur vasara linksmai galima būtų pasėdėti ar atsipalaiduoti, o galbūt Jums reikia stoginės virš automobilio, kad jo neapsnigtų ir, kad neužšaltų žiema langai? Ar Jūs norite paprasčiausios stoginės prie įėjimo į namus?

Stoginė terasoje

Jeigu ieškote, kur šiltais vasaros vakarais prisėsti pailsėti, linksmai praleisti laiką su šeima ar draugais, tuomet Jums reikia stoginės terasoje, ji apsaugos jus nuo tiesioginių saulės spindulių, sulaikys karštį, suteiks Jums pavėsį, kur galėsite atsivėsinti. Draugų ar artimųjų susiburimai taps dar smagesni vasaros sezono metu, kai turėsite stoginę terasoje, turėsite vieta namuose, kur galėsite lauke leisti laiką net ir blogu oru.

 

Stoginė kieme, prie namo (automobiliui)

Jeigu neturite garažo ir statote automobilį prie namų, turbut šaltais žiemos rytais negali būti nieko sunkiau, kaip prieš darbą valyti apsnigta automobilį ir jo užšalusius langus, bet nesijaudinkit, Jūs to galite išvengti įsirengė stoginė, po kuria galėsite statyti savo automobilį, ir tuomet nereikės jaudintis dėl užšalusių langų ar dėl apsnigto automobilio, na ir žinoma automobilis išliks vėsesnis net ir vasaros sezono metu.

 

Stoginė virš įėjimo

Atsibodo būti sulytam kiekviena karta prastu oru, kai atrakinėji duris? Nori įeiti sausas į namus? Tuomet tau reikia stoginės virš įėjimo, kuri tave apsaugos nuo lietaus, sniego ar netgi nuo krentančių kaštonų nuo medžių. Busi ne tik sausas ir saugus, bet dar ir turėsi pavėsinę, kurioje galėsi sėdėti ir žiūrėti į pro šalį einančius kaimynus.