Sekite mus:

Ar mediniai langai verti pinigų?

Mediniai langai buvo naudojami namuose šimtmečius ir tam yra rimta priežastis; jie neabejotinai verti pinigų. Žinoma, nežinant jų savybių, jums gali kilti klausimas, kodėl. Taigi, kaip medinių langų ekspertai, manome, kad galime šiek tiek išsiaiškinti situaciją. Namų savininkai šiandien turi daugiau langų pasirinkimo nei bet kada anksčiau ir kiekvienas gamintojas turi įtikinamų argumentų, kad jų konkretus lango rėmo tipas yra geriausias. Šio straipsnio vienintelis tikslas yra suteikti namo savininkui nešališką informaciją apie medinių langų privalumus, kad namo savininkas būtų geriau pasirengęs priimti sprendimą. Nuspręsti, kas tinka konkrečiam namų pertvarkymui, gali būti ypač sunku, ypač kai reikia pakeisti langus. Namų savininkai turėtų pasikalbėti su žmogumi, kuris išmano langus viduje ir išorėje. 

Tikra mediena turi savo išvaizdą ir pojūtį, kuriam niekas negali prilygti. Mediena yra klasikinė; mediena yra tvirta; mediena yra tikras reikalas. Beveik visi kiti langų rėmai bando imituoti medžio išvaizdą. Kam tenkintis pigiomis imitacijomis, kai galima įsigyti tikruosius medinius langus?

Kokia lango medžiaga tarnaus ilgiausiai?

Geras būdas nustatyti, ar langai verti pinigų, yra pažvelgti į atitinkamą jų tarnavimo laiką. Jei gerai prižiūrimi, plastikiniai langai gali tarnauti apie 30 metų, o aliuminio langai – 40. Tačiau gerai prižiūrimi mediniai langai gali tarnauti visą gyvenimą. Pavyzdžiui, numatoma medienos gyvavimo trukmė yra 80 metų! Tad įvairūs mediniai langai visada bus paklausi vien tik dėl langų ilgaamžiškumo

Tarkime, kad pradinės išlaidos medinių langų rinkiniui yra 10 % didesnės nei plastikinių langų rinkinio. Jei jūsų mediniai langai tarnaus dvigubai ilgiau, ilgainiui jie labai atsipirks!

Ar mediena yra geras izoliatorius?

Aukštesnio energijos vartojimo efektyvumo langai gali sutaupyti daugiau sąskaitų už energiją, kadangi mediniai langai yra puikus izoliatorius. Todėl energijos vartojimo efektyvumas yra dar vienas geras kainos ir kokybės santykio rodiklis. Mediniai langai šiuo aspektu neabejotinai veikia labai gerai. Naudojant kelių kamerų profilius, Mediniai langai gali pasiekti A ir aukštesnį langų energijos įvertinimą . Kalbant apie kontekstą, jei sublokuotame name pakeičiate viengubus stiklus A klasės dvigubais stiklais, jūsų sąskaitos už energiją gali sumažėti 65–70 eur per metus.

Tačiau mediena yra natūralus izoliatorius, o tai reiškia, kad mediniai langai taip pat nepaprastai taupo energiją. Plastikiniai  langai ir mediniai langai lengvai gali pasiekti A langų energijos įvertinimą.

Ar mediniai langai yra naudingi aplinkai?

Kadangi mediena yra anglies neveikiama, visiškai natūralus produktas, ji yra daug geresnė aplinkai nei kitos medžiagos. Nors daugelis įmonių dabar naudoja perdirbtas medžiagas plastikiniams langams, sumažindamos neigiamą poveikį aplinkai, jos dar turi daug nuveikti, kad pasivytu medinius langus ekologiškumo požiūriu.

Nepaisant daugybės diskusijų apie visuotinio atšilimo mastą, nėra jokių abejonių, kad per pastaruosius 100 metų temperatūra pakilo. Taigi, jei norite sumažinti tolesnį temperatūros kilimą, mediniai langai yra tinkamas būdas.

Ar galima perdažyti langų rėmus?

Kalbant apie universalumą, mediena taip pat yra ta medžiaga, kurią reikia įveikti. Galimi įvairių natūralių medienos atspalvių, mediniai karkasai gali būti perdažyti. Nei aliuminio, nei Plastiko rėmai negali pasigirti tokiu privalumu. Tai svarbu, nes jei planuojate turėti savo namus kelerius metus, tikėtina, kad periodiškai jį remontuosite. Tačiau jūsų atnaujinimo planai gali būti pažeisti, nes jie prieštarauja jūsų dabartiniams langų rėmams. Tačiau jei galite pakeisti savo langų rėmų išvaizdą, mažiau tikėtina, kad bus kišamasi į būsimus atnaujinimo planus. Mediniai langai turi tiek privalumų tiek trūkumų, pasaulyje nieko tobulo nėra!