Sekite mus:

Ar aliuminio konstrukcijos tinka langų ir durų rėmams?

Aliuminis pradėtas naudoti statybose gan seniai, tad aliuminio konstrukcijų istorija tikrai nėra šviežia ir jau daug kam yra žinomi šių konstrukcijų privalumai. Langai ir durys yra daugiau nei tik konstrukciniai elementai, suteikiantys prieigą, šviesą ir orą jūsų nuosavybei. Jie taip pat prisideda prie jūsų namų estetikos ir komforto. Esminis bet kokių durų ir lango komponentas yra rėmas. Kas yra langų ir durų rėmai ir kaip jie veikia?


Kas yra langų ir durų rėmai?

Visi langai yra paremti rėmais, apimančiais galvutę, palangę ir staktą, kurie supa, palaiko ir apgaubia visą langų sistemą. Langų rėmai padeda išlaikyti stiklo plokštes; taigi be jų langai neturėtų jokios paramos. Be to, rėmai tvirtai laiko langus sienos viduje.

Kaip ir langų rėmai, durų rėmai palaiko duris per paprastą vertikalių ir horizontalių komponentų surinkimą, pritvirtintą prie durų varčios arba skydo. Paprastai durų staktos taip pat apima šonines staktas, slenksčius ir galvos staktas.


Medžiagų rūšys

Langų ir durų rėmų medžiagų pasirinkimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad jūsų durys ir langai būtų tvirti, patvarūs ir vizualiai patrauklūs.

Daugelio rūšių medžiagos tinka gyvenamųjų namų durų ir langų rėmams, įskaitant medieną/medį, aliuminį, plastiką, stiklo pluoštą ir plieną. Nors dažniausiai naudojami mediniai rėmai, aliuminis sparčiai populiarėja dėl daugybės privalumų. Jei svarstote, ar aliuminis yra geras pasirinkimas langų ir durų rėmams jūsų namuose, apsvarstykite toliau pateiktus privalumus.


Aliuminio konstrukcijų rėmų pranašumai

Aliuminio konstrukcijos puikiai tinka durims ir langams, taip pat durys ir langai yra labai paklausūs, nes vis daugiau objektų pasižymi šiuolaikišku ir elegantišku dizainu. Architektūros ir interjero dizaino srityje ši universali medžiaga dažnai yra geriausias dizainerio pasirinkimas kuriant modernų dizaino stilių. Tai tik keletas priežasčių, kodėl aliuminės konstrukcijos puikiai tinka langams ir durims.


Stiprus ir tvirtas

Nors aliuminio konstrukcijos yra lengvesnės už kitas medžiagas, aliuminis nepraranda jo stiprumo ir ilgaamžiškumo. Dėl didelio stiprumo ir svorio santykio aliuminis yra puikus langų ir durų rėmas, nes jis gali lengvai laikyti kartu didžiulius stiklo plokštes, taip pat turi apsaugos priemonių. Ši medžiaga taip pat lengvai nesikreiptų, neįlenktų ar nesikreiptų. Net mūsų karštu ir drėgnu oru aliuminis yra atsparus korozijai ir puikiai atlaiko lietų, vėją ir intensyvią saulės šviesą, nerūdija, nesideformuoja, nepraranda savo spalvos ar aptakios išvaizdos.


Energiją taupančių

Langai ir durys gali padėti sukurti energiją tausojančius namus, naudojant mažai energijos išskiriantį stiklą. Be stiklo paketų pasirinkimo, langų rėmai taip pat gali turėti įtakos šilumos perdavimui į jūsų namus. Štai čia aliuminio rėmai pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija, nes gali lengvai padidinti šilumos padidėjimą ir nuostolius daugiau nei 60%. Be to, jie yra masiškai perdirbami, todėl yra viena ekologiškiausių medžiagų.


Lengva priežiūra

Aliuminio duris ir langus lengva prižiūrėti. Viskas, ko jiems reikia, yra įprastas valymas, naudojant šluostę, įprastą ploviklį ir vandenį, kad rėmai būtų švarūs, be dulkių ir nešvarumų. Skirtingai nuo medžio ar plieno, jums nereikia išleisti pinigų dažams ar poliravimui, kad jie atrodytų gerai.


Daugybė dizaino variantų

Jei jums reikia pagal skirtingas specifikacijas pritaikytų durų ir langų, aliuminio rėmai suteikia daugybę pritaikymo galimybių – nuo skirtingų dydžių iki įvairių apdailos ir spalvų. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto lango ar durų stiliaus, aliuminio rėmai gali atitikti įvairias gyvenamųjų patalpų specifikacijas.

Dėl aliuminio konstrukcijų gamybos būdo aliuminio rėmo langus galima gana lengvai pritaikyti pagal jūsų dizaino specifikacijas, išlaikant visas būdingas medžiagai savybes. Be to, aliuminio konstrukcijos suteikia neribotas pritaikymo galimybes – nuo skirtingos apdailos iki daugybės spalvų. Galite gauti įvairių formų aliuminio rėmus, net neįprastus keturkampius ar kelių lygių langus su smailiomis viršūnėmis. Aliuminio rėmo langai ir durys yra padengti milteliniu dažymu, todėl jų nereikia perdažyti. Kadangi aliuminis yra universali medžiaga, pagal savo pageidavimus galite pasirinkti stumdomas duris, stumdomus ir šoninius langus, stumdomas ir atlenkiamas duris ir kt.


Mažai priežiūros reikalaujančios aliuminio konstrukcijos

Pavargote nuo daug priežiūros reikalaujančių durų ir langų? Tada aliuminio rėmo langai ir durys yra tai, ko ieškote! Aliuminio konstrukcijos – durys ir langai, be to, yra labai patvarūs ir tvirti, praktiškai nereikalauja priežiūros. Viskas, ko jums reikia tai yra įprastas valymas – švari šluostė ir paprastos langų valymo priemonėmis, ir jūsų aliuminio durys ir langai atrodys kaip niekada nauji.