Sekite mus:

Langų priežiūra ir servisas

Plastikiniai langai susideda iš kelių elementų – profilis, stiklas, tarpinės ir jungiamosios detalės. Kiekvienu iš šių elementų reikia pasirūpinti atskirai .

PVC profilių priežiūra

Plastikiniai langai nereikalauja jokių specialių priemonių kurių nebūtu galima įsigyti parduotuvėse. Nuvalykite audiniu su buityje naudojamais plastikui skirtais valikliais (Cif, Ajax, Persil ir t.t.) ir jūsų langai atgaus pradinį blizgesį ir spalvą. Negalima naudoti valiklių, kurių sudėtyje yra tirpiklių.

Stiklo paketo priežiūra

Plastikiniai langai yra gaminami su stiklo paketu, todėl jo priežiūrai tinka visos priemonės stiklam valyti

Tarpinių priežiūra

Valant langus labai svarbu tinkamai išvalyti sandarinimo tarpines. Ypač svarbu tai, kad guma sąvaros ir rėmo perimetru gerai priglustu. Šiltu muiluotu vandeniu nuplaukite gumą per visą perimetrą, išvalykite paslėptą ertmę. Tada nusausinkite tarpines, leiskite joms išdžiūti ir sutepkite gumos priežiūrai skirtomis priemonėmis.

Apkaustų priežiūra

Valyti ir sutepti apkaustų mechanizmus rekomenduojama du kartus per metus, pavasarį ir rudenį. Patepti VD40 arba specialia alyva į visus griovelius, per visą perimetrą.

Venkite drenažo angos užsikimšimo, reguliariai tikrinkite ir valykite jas nuo nešvarumų. Atminkite, kad drenažo angos užkirs kelią kondensato ir drėgmės skverbimuisi į patalpas.

Jei turite kokių nors klausimų, mūsų specialistai yra pasiruošę suteikti Jums nemokamą konsultaciją telefonu:
861 219 717 arba 8-5 270 05 34

Kaip išvengti drėgmės padarinių

Plastikiniai langai sandariai užsidaro, puikiai sulaiko šilumą ir saugo Jus nuo triukšmo. Šie langai išpildys Jūsų norą taupyti šilumą ir apsisaugoti nuo triukšmo.

Langų sandarumas sumažina šilumos apykaitą tarp išorės ir vidaus. Bute visada yra drėgmės, kuri atsiranda dėl virtuvėje ir vonioje esančių vandens garų, kambarinių augalų ir t.t. Oro drėgmė patalpoje ypač renkasi prie langų ir susitelkia vandens pavidalu. Dėl to sudrėksta sienos, atsiranda drėgmės ant jų, susidaro pelėsiai, gali pradėti kristi tinkas. Todėl prašome atsižvelgti į šiuos patarimus:

Vėdinkite patalpas kaip galima dažniau (ne ilgiau kaip 5 min.). Šis trumpas vėdinimas sunaudos nedaug šilumos energijos, bet pakeis visai drėgną patalpos orą, ir oro drėgmė pasieks vėl normalų lygį.

Užuolaidos ir baldų teisingas pastatymas

Baldai turi būti statomi tam tikru atstumu nuo sienos, kad už jų galėtų cirkuliuoti oras. Užuolaidos ir uždangos turi būti taip sutvarkytos, kad iki langų stiklų paviršiaus liktų mažiausiai 30 cm. Atkreipkite dėmesį į vidines palanges, kad jos neuždengtų šildymo prietaisų.

DĖMESIO! Statybos ar remonto metu saugokite langų mechanizmus nuo statybinių dulkių ir tinko. Apsauginė plėvelė iš lauko pusės turi būti nuimta nuo profilio iš karto po gaminių įmontavimo (naujose statybose - po fasado nudažymo).

Visiems įmonės gaminiams yra suteikiama 5 metų garantija

LANGŲ MEISTRĄ KVIESTI

Išdužus stiklui, atsiradus užraktų gedimams arba profilaktikai atlikti, galite išsikviesti meistrą į namus, kuris atliks garantinį gamybos ar montavimo defektų pašalinimą arba už minimalią kainą pašalins gedimą.

Skambinti tel. : 861-219-717; tel./faks. 270-05-34, info@plastikiniailangaitau.lt

DĖMESIO: LANGO UŽRAKTAI VISADA TURI BŪTI ŠVARŪS!