Sekite mus:

Stilingi ir modernūs plastikiniai langai

 

 

Įrengiant plastikinius langus verta pagalvoti ne tik apie praktinius jų aspektus, bet ir apie stilių bei išvaizdą. Nors ir daugelis išskirtinio skonio ieškančiųjų dažniau renkasi medinius langus, plastikiniai langai taip pat gali būti įrengti kūrybiškai, randant pačius netikėčiausius sprendimus. Būtent tai ir aptarsime toliau šiame straipsnyje.

Plastikinių langų privalumai

Plastikiniai langai sudaro patalpose modernumo ir erdvės pojūtį. Prieš rinkdamiesi langus, gerai pagalvokite apie tai, į kokią pasaulio pusę jie bus montuojami, koks numatomas patalpos apšviestumas tiek apsiniaukusią, tiek saulėtą dieną. Svarbu išsirinkti tinkamą langų dydį – dideli plastikiniai langai ar maži plastikiniai langai. Dažnas suklysta rinkdamasis per mažus langus, nes vėliau jau nieko nebesigauna pakeisti ir tenka gyventi per daug tamsiuose kambariuose. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir kaip patys pasirinksite.

Esama skirtingų rūšių plastikinių langų, tad visuomet reikėtų atidžiai ir atsakingai rinktis. Nuo konkretaus pasirinkimo priklausys ir specifinės langų ypatybės, numatomas jų tarnavimo laikas bei kita. Pasikonsultuokite su specializuotais plastikinių langų tiekėjais, kurie tikrai žinos, kaip padėti ir suteiks išsamią informaciją renkantis.

Energiją taupantys plastikiniai langai

Kalbant apie pinigų taupymą, energiją taupantys langų rėmai gali būti labai svarbūs siekiant sustabdyti namų ūkių šildymo pratekėjimą pro langus, o tai savo ruožtu reikš, kad sumažės šildymo sąskaitos. Individualus namas gali sutaupyti iki 120 eur per metus, naudojant A++ reitingo langų rėmus. Tai gali sutaupyti šeimai tūkstančius per kelerius metus, o trumpuoju laikotarpiu jūsų namai bus pastebimai šiltesni – ypač žiemos mėnesiais. Ne tik tai, bet ir jei norite parduoti savo namą, energiją taupantis namas yra daug patrauklesnis potencialiems pirkėjams, nes termiškai efektyvus plastikiniai langai tapo būtina sąlyga daugeliui pirkėjų, nes padeda namų savininkams sumažinti namų šildymo išlaidas.

Graži ir moderni išvaizda

Taigi, jau įvertinote patalpų aplinką ir langų montavimo ypatybes, pasirinkote apšviestumo lygį, langų dydį ir rūšį. Visi šie faktoriai lems gražią, jaukią ir stilingą patalpų erdvę, kurioje bus gera leisti laiką ir būti. Dabar belieka įgyvendinti savo individualią viziją ir paversti ją realybe. Reikės patyrusių meistrų pagalbos. Pagal parengtą projektą bus pasirūpinta langų montavimu, darbai ilgai neužtruks. Jau visai netrukus galėsite mėgautis jaukiais ir šiltais namais.

Be abejonės, įrengiant langus, nepamirškite pasirūpinti ir praktiniais aspektais, įvertinti langų suteikiamą apsaugos lygį, oro pralaidumą, šilumos išlaikymą ir kt. Visuomet geriausia yra investuoti į langų kokybę ir kreiptis tik į profesionalus – šitaip galėsite būti tikri, jog langai bus ilgaamžiai ir nesukels rūpesčių.

Atraskite plastikinių langų grožį pačiais netikėčiausiais aspektais ir įgyvendinkite savo viziją su profesionalių meistrų pagalba! Priklausomai nuo specifinių poreikių, visa tai gali būti pasiekiama gera ir prieinama kaina.

Stumdomi plastikiniai langai

Plastikiniai langai su stumdomu dizainu yra vienas iš populiariausių stilių. Tai ypač tinka žmonėms, kurie savo namuose turi veją ar kiemą ir nori plataus stumdomo lango, kuris atsidarys lengvai. Tokie plastikiniai langai su raudonmedžio apdaila gali būti puiki idėja, nes jie susies kaimišką vejos estetiką su paties rėmo spalva ir suteiks jai vieningesnę išvaizdą.

Standartiniai plasikiniai langai

Standartiniai langai, yra langai, atsidarantys kampu. Dauguma pakreipiamų ir pasukamų plastikinių langų atsidaro į vidų ir gali padėti valdyti vėdinimą kambaryje. Vienas didžiausių tokių langų privalumų yra tai, kad dėl savo dizaino jie gali neleisti dulkėms ir nešvarumams patekti į erdvę. Dėl to jie gali būti laikomi gerais miegamojo variantais. Be to, jei turite nedidelį vonios kambarį, mažas pakreiptas langas gali padėti įnešti daugiau saulės šviesos ir vėdinti.