Sekite mus:

Šešios priežastys kodėl verta turėti stoginę

Tobulas pavėsis

Stoginė yra kur kas daugiau, nei tik aliuminio danga. Stoginės prideda lankstumo jūsų laisvalaikio pasirinkimams, taipogi ir prideda gyvenamasiosios patalpas, kuriose galite mėgautis bet kokiu oru. Stoginė apsaugos nuo kaitinančios saulės ir padės išvengti lietaus, bet jeigu įmontuosite ir šonines sieneles, lietu galėsite iš viso pamiršti, ir nebereikės jaudintis dėl atkelto ar sugadinto bbq vakarėlio.

 

 Patirkite lauko džiaugsmus ištisus metus.

Platus stoginių pasirinkimas leidžia džiaugtis lauko džiaugsmais ištisus metus. Mėgaukites grynu oru savo kieme nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Kai turėsite stoginę terasoje, jausites lyg turėdami dvi svetaines savo namuose, tik viena bus namuose, o kita kieme, tad visuomet galėsite džiaugtis saulėta diena, grynu oru bei gera nuotaika. Patirkite atostogas neišėjęs iš namų, nepalike savo komforto zonos. Stogine galėsite mėgautis vienas, su draugais, šeima ar artimaisiais.

 

Ideali vieta

Jūsų terasos stogas suteikia galimybę visą vakarą leisti laiką su svečiais, o ne leisti laiką atskirai virtuvėje. Naudokite savo stoginę, kad galėtumėte sukurti lauko virtuvę ir visus metus nustebinkite draugus savo kulinariniais įgūdžiais. Galite sukurti pavėsį ten, kur jums to reikia, todėl gaminsite lauke ir busite apsaugoti nuo saulės kaitros. Trumpai tariant, ideali vieta ruošti įvairius kulinarinius malonumus ir mėgautis puikiais vakarais. Sėkmė garantuota!

 

Gyvenamosios vietos praplėtimas

Stoginės prie namo gali būti sujungtos su namo stogu arba pastatyta atskirai. Tai neabejotinai universaliausias šiandieninėje rinkoje esantis lauko stogas. Stoginė yra puikus būdas praplėsti savo gyvenamąją erdvę! Taigi, nesvarbu, ar norite išplėsti esamą gyvenamąją erdvę, ar sukurti savo lauko sporto salę ar virtuvę su baru, yra tik vienas sprendimas, atitinkantis visus jūsų poreikius. Investuokite į stoginę ir suprasite, koks tai yra svarbus namo papildymas

 

Mėgaukitės atostogomis namuose

Lauko erdvė tampa vis svarbesnės kasdieniniame mūsų gyvenime ir mes žinome, kaip galime ja džiaugtis. Stoginės pavers jūsų sodą atostogų vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti bei pailsėti. Galėsite mėgautis nakvyne po naujai pastatyta stogine, nesijaudinant, kad ryte būsite prikeltas nuo kaitrios saulės. Stoginė sukuria jūsų namo pratęsimą, suteikdama natūralų ryšį tarp patalpų ir lauko. Šią papildomą lauko erdvę galima naudoti skaitymui ir poilsiui, pramogoms, pietums ar leisti laiką su šeima ir draugais.

 

Jaukus kiemas bei aplinka

Norite dar daugiau komforto ar norėtumėte visiškai suasmeninti savo terasos stoginę? Yra daugybė galimybių ir pasirinkimų, kad galėtumėte individualizuoti savo stoginę iki smulkmenų. Pavyzdžiui, galite pridėti LED apšvietimą, kad sukurtumėte jaukesnę atmosferą arba šildytuvą, kuris vėsiais vakarais jūsų svečiams bus mielas ir šiltas. Sukurkite jaukia aplinka tiek sau tiek savo svečiams.