Sekite mus:

Praktiška ir patogu – mediniai langai

 

Langai yra vienas iš pagrindinių būtinybių namuose. Jie apšviečia mūsų kambarius, maitina mus grynu oru, apsaugo nuo lietaus, o suderinti su architektūros stiliumi labai pagerina namo išvaizdą tiek viduje, tiek išorėje. 

Mediniai langai nėra didelė naujiena, tačiau juos renkasi retas. Galbūt dėl to, kad medis asocijuojasi su senove, vis dažniau populiaresniais tampa plastikiniai langai. Ir vis dėlto, norint įmanoma viską suderinti, sukurti gražiai, jaukiai ir stilingai. Mediniai langai yra ne tik gražūs, bet ir užtikrinantys aukštą komforto lygį, be to išties praktiški, ir šiame straipsnyje peržvelgsime kodėl. Tad jeigu norite sužinoti, ar medinius langus verta įsigyti ar ne, kviečiame skaityti toliau!

Mediniai langai nebūtinai reiškia aukštą kainą

Mediniai rėmai labai traukia akį ir atrodo stulbinančiai ant bet kokio turto. Be to, galite pasirinkti pritaikyti savo medinius rėmus langams, pasirinkdami iš daugybės medienos rūšių, pavyzdžiui, klevo, raudonmedžio ar ąžuolo, kurie visi turi skirtingą išvaizdą. Mediniai langų rėmai taip pat gali būti raižyti, beicuoti arba dažyti, kad atitiktų jūsų skonį ir atitiktų namo išvaizdą.  Aukštos kokybės mediniai langai nebūtinai yra brangesni nei jų plastikinės kolegos. Kadangi jų yra daug įvairių, jūs turite daug pasirinkimo. Nors klevas yra pigiausia langų mediena, raudonmedis – brangiausia. Be to, pasirinkę klasikinį lango rėmą savo namams, galite būti tikri, kad jie tarnaus daug ilgiau nei plastikiniai.


Ar verta įsirengti medinius langus?

Į šį klausimą galite atsakyti tik patys. Tiek medinių, tiek plastikinių langų įrengimas abu jie yra labai vertingi ir praktiškai pritaikomi. Svarbiausia yra tai, ko norite patys. Medinius langus paprastai renkamasi dėl jų išskirtinės išvaizdos ir sukuriamo dizaino, taip pat kai kurios medinių langų rūšys pasižymi išskirtinė apsauga ir praktinėmis savybėmis. Viskas priklauso nuo to, kokio gamintojo langus renkatės.

Jeigu galvojate apie medinius langus tai įsirengti juos tikrai verta. Pasidomėkite medinių langų rūšimis, taip pat pasiūlymais, kuriuos pristato profesionalių gamintojų produkciją tiekiantys tiekėjai. Tikrai atrasite kai ką, kas bus ne tik gražu ir stilinga, bet ir praktiška, ilgaamžiška, tvirta. Viskas yra suderinama ir viską įmanoma idealiai sukurti.

Medinių langų atsparumas

Medis tik iš pirmo žvilgsnio atrodo silpnas ir pažeidžiamas. Iš tiesų jį galima sukurti tvirtą ir ilgaamžį – tam ir yra naudojamos įvairios medinių langų gamybos technologijos. Kartais būna mediniai langai kaustyti aliuminiu ar kitais metalais, kas sukuria tvirtą apsauginį sluoksnį. Taip medis apsaugomas nuo kenksmingo drėgmės poveikio ir kitų pakenkti galinčių aplinkos sąlygų.

Tam tikrais atvejais, galimi itin šalčiui atsparūs mediniai langai, užtikrinantys jaukų patalpų mikroklimatą. Šitaip galima net sutaupyti šildymo išlaidų. Tačiau pats didžiausias medinių langų privalumas, be abejo yra natūralumo ir gamtos pojūtis, sukuriantis jaukią ir išskirtinę kambarių erdvę, kurioje gera būti.

Atraskite labiausiai patinkančius medinius langus ir įsigykite juos gera kaina! Langų specialistai greitai ir lengvai įgyvendins Jūsų dizaino viziją ir jau visai netrukus galėsite mėgautis gražiais ir tvirtais kambario langais.

Pardavimo vertė

Mediena taip pat padidina daugumos namų vertę. Dauguma namų savininkų teikia pirmenybę medžio išvaizdai ir pojūtiui. Štai kodėl ten yra tiek daug kitų langų rėmų medžiagų, kurios bando imituoti medieną. Natūralios medienos langai, rėmai beveik visada reikalauja didesnės kainos, kai parduodate būstą.

Atėjus laikui parduoti, labai svarbu išlaikyti estetiškai atrodančius namus. Keičiant langus, svarbiausia yra užtikrinti, kad mediena derėtų ir gerai atrodytų. Namų šeimininkai atgauna beveik 73 % langų keitimo išlaidų, kai parduoda medinius langus ir pakeičia juos kitais.