Sekite mus:

Nestandartiniai plastikinių langų sprendimai – ką svarbu žinoti?

 

 

Įrengiant plastikinius langus galima priimti ne tik įprastus ir daugelio taikomus sprendimus. Iš tiesų plastikiniai langai gali būti įrengti ir visai neįprastai, pagal Jūsų unikalią dizaino viziją. Tam į pagalbą atskubės profesionalūs meistrai, galintys pasiūlyti platų nestandartinių plastikinių langų pasirinkimą. Apie visa tai sužinosite toliau šiame straipsnyje.

Kokius galima įrengti nestandartinius langus?

 

Langų įrengimui ribų nėra ir visuomet galima įgyvendinti įvairius neįprastus sprendimus, tik svarbu tuos langus gerai mokėti valyti!. Pristatykite savo dizaino viziją meistrams ir jie padarys viską, kas yra įmanoma, jog ją įgyvendintų. Nestandartiniais langais paprastai laikomi neįprastų dydžių ir formų pasirinkimai. Dažnu atveju, nestandartiniai langai gaminami pagal individualų užsakymą, tačiau pas specializuotus tiekėjus galite atrasti ir visai neblogą, jau esamų formų bei dydžių pasirinkimą.

 

Dažniausiai nestandartiniais yra laikomi arkiniai, trikampiai, trapecijos formos langai, taip pat rombo, apskritimo ar kitokių formų langai. Paprastai jie įrengiami senesnės statybos namuose ir rečiau daugiabučių butuose, taip pat jie idealiai tinka individualios statybos namuose. Nestandartinių langų kaina kur kas didesnė, nei įprastų.

 

Iš tiesų nestandartinius langus galite įsirengti beveik kokius tik norite, kokius leidžia sukurti ir sumontuoti realios galimybės. Pasitarkite su langų specialistais, kurie atsižvelgs į Jūsų poreikius ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Viskas pagal Jūsų pageidavimą

 

Visi nestandartiniai langai gaminami lenkiant ir keičiant profilius, todėl pareikalauja nemažai pastangų bei meistriškumo. Darbams naudojama speciali įranga ir tokiu būdu pavyksta išgauti tikrai netradicinius, akis maloninančius langus. Visa tai pasitarnauja kaip puikios interjero puošmenos ir suteikia namuose ar kitokios paskirties patalpose dar daugiau jaukumo, svarbiausia išsirinkti langus, kurie tiks jums!

 

Kuriant netradicinius langus atsižvelgiama ne tik į idealų dizainą, bet ir į praktines langų savybes, užtikrinančias gerą oro pralaidumą bei apsaugą nuo šalčio ir drėgmės. Viską gausite vienu metu ir viskas bus sukurta išimtinai pagal Jūsų užsakymus.

 

Įrenkite plastikinius langus pigiau, netikėtai ir įdomiai. Kreipdamiesi į specialistus gausite visą reikalingą pagalbą ir patarimus, kurie pravers nestandartinių langų skirtingo tipo patalpose įrengimui.