Sekite mus:

Kokie gali būti medinių langų pasirinkimai?

 


Mediniai langai yra stilingas ir žavesį keliantis sprendimas. Juos įrengus galima mėgautis jaukia patalpų aplinka, kadangi sukuriamas senovės ir natūralumo įspūdis, vis dėlto, naujus medinius langus galima įrengti šiuolaikiškai, stilingai, originaliai. Dažniausiai medinius langus rasite tradicinėse, senesnėse patalpose. Jie turi tradiciškesnę išvaizdą nei šiuolaikinės alternatyvos, tokios kaip plastikas ir aliuminis; tačiau jie turi universalią galimybę papildyti praktiškai bet kokio stiliaus turtą. Tiems namų savininkams, kurie nori pakeisti savo dabartinius langus namuose, mediniai langų rėmai išlaiko tą tradicinę išvaizdą, kuri dažnai prarandama montuojant plastikinius rėmus. Mediniai langų rėmai taip pat turi daug kitų patrauklių privalumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Mediena pasižymi įspūdingomis šiluminėmis savybėmis, todėl puikiai išsaugo šilumą jūsų namuose. Mediena taip pat yra daug ekologiškesnis pasirinkimas; tai natūrali medžiaga, kurią savo eksploatavimo pabaigoje galima perdirbti kaip lango rėmą. Medinių langų rėmų gamybos procesas yra daug draugiškesnis aplinkai, plastikinių. Jeigu esate pasiruošę statytis medinius langus, svarbiausia turėti savo aiškią viziją ir žinoti, kokie būna medinių langų pasirinkimai. Būtent tai ir pasistengsime peržvelgti šiame straipsnyje.


Šiandieniniai langai, nesvarbu, ar tai būtų plastikiniai, ar gamykloje apdorota mediena, reikalauja mažai priežiūros. Vienintelė jiems reikalinga kasmetinė priežiūra – nuplauti rėmus ir sutepti aparatūrą. Priklausomai nuo ekspozicijos sąlygų, gamykliniais mediniais langais po maždaug dešimties metų reikės pradinio šviežio dažų sluoksnio; tada kas septynerius metus. Tai grąžina jiems pradinę būseną ir, jei norite, galite pakeisti spalvą! Kita vertus, plastikinių langų nereikia iš naujo dengti, jie palaipsniui praranda savo apdailą. Medinius langus taip pat daug lengviau remontuoti nei plastikinius.


Klasikiniai medinių langų sprendimai

Medinius langus besirenkantieji dažnai mėgsta klasiką ir paprastumą, tad yra sukurti specialūs langų modeliai, kuriuos mėgsta ir taiko daugelis. Klasikiniai langai yra įprastų ir dažnai sutinkamų formų bei dydžio, taikomi pagal standartinius išmatavimus. Be kita ko, net jeigu ir įrengiate langus paprastai, tai dar nereiškia blogo skonio ženklo ar vaizduotės trūkumo, kadangi langus įrengus viską galima gražiai apipavidalinti ir pridėti papildomų detalių. 


Unikalūs medinių langų sprendimai

Langų kūrybai ribų nėra, ypač kuomet kalbama apie medinius langus. Iš tiesų, galimi labai įvairūs langų pasirinkimai ar net medinių langų gamyba pagal individualius poreikius. Patyrę meistrai visuomet pasistengs įgyvendinti Jūsų vizijas ir pateikti kai ką nepaprasto. Jūsų užduotis yra pristatyti viziją, o meistrų – ją įgyvendinti ir praktiškai pritaikyti, kad įrengti langai būtų net tik išskirtinai gražūs, bet ir tvirti bei ilgaamžiai.


Praktiniai medinių langų aspektai

Be abejonės, įrengiant medinius langus yra svarbiausia ne vien jų išvaizda, bet ir praktiškumas. Galite pasirinkti ir specialus A klasės medinius langus, skirtus energiškai efektyviems namams, ir specialius aliuminiu dengtus langus, skandinaviško stiliaus langus bei daug kitų. Pasirinkimų gali būti išties labai įvairių ir pritaikytų pagal skirtingus poreikius. 

Rinkdamiesi langus atsižvelkite į visus praktinius aspektus, įskaitant ir šilumos bei garso izoliaciją, tvirtumą, oro pralaidumą, ekologiškumą.

Jeigu reikia daugiau pagalbos dėl langų pasirinkimo ir norite iš arčiau susipažinti su pristatomomis galimybėmis – kreipkitės ir gaukite išsamią informaciją iš pirmų lūpų. Kartu su specialistų pagalba reikiamus langus išsirinksite lengvai ir greitai.

Mediniai langai bus puikus ir skoningas pasirinkimas, kurio praktiniais privalumais galėsite mėgautis daugybę metų, kadangu jų priežiūra nėra tokia sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!