Sekite mus:

Energiškai efektyvus plastikiniai langai – kaip išsirinkti?

 

 

Svarstant apie plastikinius langus reikėtų apgalvoti visus aspektus. Vienas svarbiausių iš jų, apie kurį dabar ir aiškinsimės – tai energinis efektyvumas, leidžiantis sutaupyti išlaidų. Tokie plastikiniai langai bus nepamainomi energiškai efektyviems A+ bei A++ klasės namams ir užtikrins aukščiausio lygio komfortą. Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kaip išsirinkti pačius geriausius namo langus.

Kas yra energiškai efektyvus langas?

Energiškai efektyvus plastikinis langas – tai aukštos kokybės gaminys, kuris labiau apšiltins jūsų namus ir sumažins išeinančios šilumos kiekį. Naudojamos aukštos kokybės tarpinės, užtikrinančios sandarų sandarumą, taip pat kelios kameros mini konvekcinėms srovėms nutraukti. Tai sukuria šilto oro kišenių barjerą, kuris sumažina šilumos nuostolius. Pagrindinis susirūpinimas namų savininkams, kai svarstoma apie tokias pažangias technologijas, yra su ja susijusi kaina, tačiau, laimei, tai nebūtinai turi būti brangu. 

Lango energetiniam naudingumui įtakos turi labai daug veiksnių, todėl išsirinkti langą žiūrint, kaip jis pagamintas, nėra lengva. Laimei, yra vertinimo schema, kuri yra sukurta, kad padėtų rasti efektyviausią langą. Langų gamintojai gali parodyti savo gaminių energijos vartojimo efektyvumą naudodami energijos įvertinimo skalę nuo A++ iki E. Visas langas (rėmas ir stiklas) įvertinamas taip, kad būtų išvengta šilumos nuostolių, skersvėjų ir saulės spindulių padidėjimo, o įvertinimas rodo bendrą šio lango įrengimo jūsų namuose poveikį.


Vertingi langų pasirinkimai

Energiškai efektyvūs langai bus puiki investicija į savo paties komfortą ir dar didesnį efektyvumą. Tai ilgalaikė investicija, kuri metų bėgyje atsiperka su kaupu ir leidžia Jums mėgautis pačiais nuostabiausiais privalumais. Dėl itin aukšto lygio sandarumo patalpose geriau išlaikoma šiluma, kas yra itin aktualu šaltuoju metų laiku. Tai ženkliai prisideda prie šildymo išlaidų mažinimo ir užtikrina namo viduje idealų mikroklimatą.

Prekyboje rasite ne vieną energiškai efektyvių langų rūšį. Visos jos savaip vertingos, tačiau preiš perkant būtų naudinga pasitarti su specialistais. Svarbu atsižvelgti į individualias montavimo aplinkybes Jūsų name. Taip pat gerai būtų, kad žinotumėte savo poreikius ir turėtumėte aiškią viziją. Šitaip lengvai ir greitai atrasite tai, kas idealiai tiks būtent Jums.


Kiti energiškai efektyvių langų privalumai

Puikiai sumontavus plastikinių langų furnitūrą bei energiškai efektyvius langus, užtikrinamas ne tik geresnis šilumos lygis, bet taip pat ir apsauga nuo triukšmo, kadangi šie langai pasižymi itin stipria garso izoliacija. Jiems taipogi  būdingos tokios savybės kaip įsilaužimų prevencijos, patalpų vėdinimo kriterijų atitikimas. Tokie langai ir saugesni, ir patikimesni, ir ilgaamžiškesni. Viskas priklauso nuo konkretaus langų pasirinkimo ir montavimo profesionalumo.

Tuo pačiu tokius energiškai efektyvius langus galima nesunkiai priderinti tiek prie namo interjero, tiek prie eksterjero sukuriant jaukią ir stilingą erdvę. Kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie pavers šią Jūsų langų viziją realybę.

Energiškai efektyvūs langai pasižymi begale privalumų ir bus puikus sprendimas kaip tik Jums! Pristatykite savo viziją ir langų meistrai užtikrins sklandų ir greitą jos įgyvendinimą.


Kuo svarbūs energiją taupantys langai?

Kalbant apie pinigų taupymą, energiją taupantys plastikinių langų rėmai gali būti labai svarbūs siekiant sustabdyti namų šildymo pratekėjimą pro langus, o tai savo ruožtu reikš, kad sumažės šildymo sąskaitos.

Individualus namas gali sutaupyti iki 120 eur. per metus, naudojant A++ reitingo langų rėmus. Tai gali sutaupyti šeimai tūkstančius per kelerius metus, o trumpuoju laikotarpiu jūsų namai bus pastebimai šiltesni – ypač žiemos mėnesiais.

Ne tik tai, bet ir jei norite parduoti savo namą, energiją taupantis namas yra daug patrauklesnis potencialiems pirkėjams, nes termiškai efektyvus Plastikiniai langai tapo būtina sąlyga daugeliui pirkėjų, nes padeda namų savininkams sumažinti namų eksploatavimo išlaidas.