Sekite mus:

Populiariausi plastikinių langų pasirinkimai

Išsirinkote plastikinius langus ir ruošiatės juos įsirengti? Tai bus praktiškas ir patogus sprendimas. Tačiau pirmiausia būtų naudinga plačiau pasidomėti, kokie gi galimi plastikinių langų pasirinkimai ir ką Jums gali pasiūlyti specializuoti langų tiekėjai. Toliau skaitydami sužinosite apie plastikinius langus ir jų įrengimo variantus.

Plastikinių langų įrengimas

 

Montuoti plastikinius langus nėra sudėtinga. Atvykę meistrai atliks visus darbus per keletą valandų, todėl nereikės pergyventi dėl ilgesnių nepatogumų. Langų montavimas paprastai priklauso nuo naudojamų medžiagų kokybės ir meistrų kvalifikacijos. Šie veiksniai lemia ir tolesnę lango eksploatavimo trukmę.

 

Kokybiški plastikiniai langai, priklausomai nuo tikslios rūšies, gali sėkmingai tarnauti iki kelių dešimčių metų, tuomet juos vėl tenka pakeisti naujais. Investuodami į kokybę ir kreipdamiesi į profesionalius specialistus užsitikrinsite, jog langai bus ilgaamžiai ir nepriekaištingi, tad nereikės vargti su dažnu jų remontu.

 

Nepamirškite pasirūpinti langų priežiūra ir patys. Tuomet jie tarnaus dar ilgiau ir išliks gražesnės išvaizdos. Langus reikėtų nuolatos valyti, geriausia bent kartą per kelis mėnesius.

Skirtingi langų gamintojai

 

Pas specializuotus tiekėjus rasite skirtingų gamintojų produkciją. Visa ji yra aukštos kokybės ir atkeliauja iš savo srities profesionalų. Pirkėjų dėmesiui pristatomi tokie plastikinių langų profiliai kaip Veka S-Line, Veka Efectline, Vega Softline 82, Brügmann ir kiti. Skiriasi šių langų ypatybės, todėl prieš įsigijant naudinga būtų visas jas išnagrinėti, taip pat pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės priimti pagal Jūsų poreikius individualiai tinkamiausią sprendimą.

 

Langai dažniausiai būna standartinių dydžių, pritaikomi pagal įprastus vartotojų poreikius, tačiau jeigu reikia, galimi ir nestandartiniai plastikinių langų įrengimo sprendimai. Viskas yra įmanoma ir viskas bus sukurta pagal Jūsų poreikius – papasakokite apie juos meistrams ir šie pavers Jūsų viziją realybe.

 

Puikus plastikinių langų pasirinkimas pagal pačius įvairiausius poreikius ir gera kaina! Įsigykite reikiamo profilio plastikinius langus ir mėgaukitės patogumu bei aukšta jų kokybe.

 

Populiariausios plastikinių langų spalvos?

Tinkamų langų ir durų spalvų pasirinkimas gali būti nelengva užduotis. Jei turėjote medinius langus ar duris, jums buvo suteikta daugybė spalvų variantų, o dėl medžiagos pobūdžio visada galėjote pakeisti spalvą, jei norėjote (nors tai skamba daug paprasčiau, nei yra iš tikrųjų, nepamirštant tokių parengiamųjų darbų, kaip pvz. intensyvus šlifavimas, pakartotinis dažymas, faktinis dažymas, apdaila ir priežiūra). Plastikas yra geriausia prieinama medžiaga langams šiandien. Jis yra atsparus ugniai ir oro sąlygoms, yra visiškai perdirbamas, efektyvus ir mažai priežiūros reikalaujantis. Tačiau kokią spalvą turėtumėte pasirinkti savo namams? Skirtingai nuo medienos, negalite pakeisti spalvos, jei neįdiegsite naujų langų. Daugelis žmonių nesuvokia, kad plastikiniai langai ir durys iš tikrųjų yra įvairių spalvų; dauguma žmonių mano, kad juos galima įsigyti tik baltos spalvos (tai yra vienas populiariausių plastikinių langų spalvų pasirinkimų dėl švarios, ryškios ir modernios apdailos). Nors balta spalva yra puiku, nes plastikas laikui bėgant nepakeičia spalvos ir yra labai lengvai valomas, kai kuriuos žmones atbaido baltos spalvos „plastikinė“ išvaizda, ypač jei jie yra pripratę prie tradicinės langų medžiagos.

 

 

Mediniai langai – be medienos priežiūros

Taigi jūs buvote parduotas daugeliui plastiko privalumų ir suprantate, kad tai yra geriausias jūsų langų ir durų pasirinkimas, tačiau nesate baltų rėmų gerbėjas. Tiesą sakant, jūs turite gana tradicinius senesnius namus ir norite, kad jūsų langų ir durų rėmai atitiktų namų stilių. Arba jūs visada teikėte pirmenybę tradiciniams langams – medinei išvaizdai. Geros naujienos yra tai, kad plastikiniai langai yra tokie universalūs, kad juos galima įsigyti ne vienos, o dviejų skirtingų medienos apdailos variantų jūsų namams. O geriausia dalis renkantis medienos apdailą jūsų plastikiniam langam? Skirtingai nuo tikrų medinių rėmų, šiems rėmams nereikia jokios priežiūros. Jums nereikia pakartotinai šlifuoti ir dažyti plastiko; tiesiog retkarčiais juos nuvalykite.

 

Šiuolaikinis, modernus stilius

Taigi jūs ieškote modernesnės apdailos savo namams. Apžiūrėjote kitus pastatus ir nuolat susiduriate su tamsesniu aliuminio rėmu, o būtent tokios išvaizdos norite savo namams, tačiau tai norti gauti sutaupe kuo daugiau pinigų. Laimei, plastikas yra ne tik tradicinės apdailos, bet ir turi daugybė modernių spalvų, kad jūsų modernizuoti namai taptų šiuolaikiškais. Tiesą sakant, jūs turite daugiau pasirinkimų nei bet kada anksčiau, jei svarstote apie tamsesnę rėmo apdailą.