.

Konsultacijos telefonu

+370 685 34 217
info@langubaze.lt arba užpildykite formą

Šarvo durys

Šarvuotos vidaus patalpų durys skirtos patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų, kasos patalpų ir pan. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur didelis drėgnumas.

Stiprios ir patikimos konstrukcijos durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio.  Varčios rėmas gaminamas iš 40x25x2 mm. profilio, rėmas iš 80x40x2 mm.  profilio. Šarvuotų vidaus patalpų durų varčios apsauginio plieno storis 1,5-2 mm., todėl šios durys yra ypač tvirtos.

Durų varčios vidus pripildytas 40 mm sunkiai degia sutankinta akmens vata.

Mūsų šarvuotose vidaus patalpų duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, todėl nežiūrint į durų svorį, durų varstymas tampa itin komfortišku.

Papildomai  galima užsisakyti MDF plokštę su pvc plėvele, kurios spalvų ir raštų įvairovė patenkins ir pačio išrankiausio kliento norus . 

 

 

  •  AKCIJA Vidaus šarvo durys su S-Pro ir Securemme spynom, Kaina tik 1100 lt. su pvm
  •  Su ASSA 565 ir Mottura 52783 spynom tik 1200 lt. su pvm
  •  Montavimo darbai: 160 lt. su pvm

 

Šarvuotos gyvenamo namo lauko durys skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.

Stiprios ir patikimos konstrukcijos durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio.  Varčios rėmas gaminamas iš 40x25x2 mm. arba iš 60x20x2 profilio, rėmas iš 80x40x2 mm. profilio. Šarvuotų lauko patalpų durų varčios apsauginio plieno storis 1,5-2 mm., todėl šios durys yra ypač tvirtos.

Durų varčios vidus pripildytas 40mm. arba 60mm. nedegiu putų polistirolu, kuris apsaugo patalpas durų padegimo atveju.

Mūsų šarvuotose gyvenamo namo lauko duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, todėl nežiūrint į durų svorį, durų varstymas tampa itin komfortišku.

Papildomai  galima užsisakyti duris su stiklo paketu įvairios formos, bei dydžio. Taip pat raštų įvairovė duryse patenkins ir pačio išrankiausio kliento norus .

 

 

 

  • AKCIJA: Išorinių lauko durų su S-Pro ir Securemme spynom Kaina, tik 1490 lt. su pvm
  • Su ASSA 565 ir Mottura 52873 spynom tik 1590 lt. su pvm
  • Montavimo darbai 160 lt. su pvm 
       kainos nurodytos lygių dažytų durų be raštų ir stiklo paketo.
 
       Papyldomos kainos už priedus

 

  • Stiklo paketas +200 Lt
  • Jei stiklo paketas didesnis kaip 1000x200mm +250 Lt
  • Raštas durims +40 Lt
  • Jeigu durų varčia gaminama iš 60mm. storio profilio kaina pabrangsta 100 lt