.

Konsultacijos telefonu

+370 685 34 217
info@langubaze.lt arba užpildykite formą

Aliuminio fasadai

 

              

 

Aliuminio fasadai CW60 

Aliuminio fasadai CW60

CW 60 yra puiki termiškai izoliuota fasadinė sienų sistema, skirta tvirtoms didelių stiklo paviršių konstrukcijoms, kurios atitinka net ir šlaitinių ar išlenktų konstrukcijų specifinius poreikius. Ši modulinė sistema suprojektuota su protingai sustiprintais profiliais, leidžiančiais naudoti iki 450 kg svorio plokštes.

CW 60 koncepcija atitinka aukščiausius vandens ir oro sandarumo, vėjo apkrovos ir šilumos izoliacijos reikalavimus. Ji taip pat suteikia galimybę integruoti trigubą stiklą. 

Ši fasadinė sistema yra standartinė, galima rasti 4 skirtinguose estetiniuose išoriniuose vaizduose. Šios skirtingos konstrukcijos parinktys kartu su dengimo stogu, todėl CW60 yra puiki sistema, leidžianti pasiekti geriausią dizaino laisvę. Be to, CW 60 sudaro platus profilių asortimentas ir palengvina visų tipų langų integravimą. 

 
Aliumini fasadai CW65  

Aliuminio fasadai CW65

CW 65-EF" yra ekonomiškai efektyvi sistema elementų fasadams, turintiems unikalią ploną estetiką, nepažeidžiant didelio stiprumo ir stabilumo, reikalingo daugiaaukščiuose statiniuose. 

CW 65-EF atitinka aukščiausius vandens ir oro sandarumo ir vėjo apkrovos reikalavimus. Fasado sienos sistema prieinama skirtingais izoliacijos lygiais, atitinkančiais atitinkamus pastato izoliacijos reikalavimus. Ji taip pat suteikia galimybę integruoti trigubą stiklą.

 

Aliuminio fasadai CW86 

Aliuminio fasadai CW86

CW 86" yra izoliuota ir estetinė fasadinė sienų sistema, atitinkanti visus didelių statybos projektų reikalavimus. Šiems pastatų projektams statybos aikštelės vykdymo greitis yra labai svarbus. Todėl CW 86 siūlo specialų sprendimą, kai kasetės ar elementai gali būti surenkami dirbtuvėse. Statybvietėje kasetės gali būti pritvirtintos prie tradicinės klijų struktūros (CW 86) arba fasadas gali būti sudedamas elementais pagal modulinę fasadų sienelės principą (CW 86-EF). 

Sistemos energetinis efektyvumas yra pasiekiamas įvairiais lygiais, suteikiant termiškai izoliuotus profilius ir struktūriniam sandarinimui. Dėl to ši sistema yra taikoma ekstremalioms sąlygoms, pvz., Pakrantės zonoms ir dideliems aukščiams. 

 
CW 50 

Aliuminio fasadai CW50

 

CW 50" - tai fasado ir stogo sistema, suteikianti neribotą dizaino laisvę ir užtikrinanti maksimalų skaidrumą. Taigi, CW 50 galima įsigyti keliais dizaino ir stiklo paketais, bet taip pat apima skirtingus techninius variantus, kad atitiktų tam tikrus atsparumo ugniai ir šilumos izoliacijos lygius. Dizaino variantai siūlo sprendimus tiek pastato išorei, tiek interjerui. Stiklinimo variantai gali būti nuo standartinių slėginių plokščių naudojimo iki konstrukcinio stiklinimo ir konstrukcinio sandarumo. 

Platus CW 50 profilių asortimentas atitinka visus šiuolaikinės architektūros reikalavimus. Atsižvelgiant į energetinį efektyvumą, sistema siūlo sprendimus įvairiais lygmenimis, leidžiančius naudoti trigubą stiklą ir padaryti sistemą net taikomą pasyviems namams ar mažai energijos naudojantiems pastatams.