.

Konsultacijos telefonu

+370 685 34 217
info@langubaze.lt arba užpildykite formą

Aliuminio durys

 

             

Aliuminio durys CS68 

Aliuminio durys CS68

 „Concept System® 68" apima kokybišką durų sistemą, pasižyminčią aukštu stabilumu, šilumos izoliacija ir padidintu saugumu. Ši durų sistema yra prieinama visų tipų varstymui tiek į vidų tiek į išorę, naudojant platų durų spynų asortimentą, atitinka visų rūšių užrakinimo poreikius. 


Be to, „CS 68" durys siūlomos su skirtingais slenksčio sprendimais, kad puikiai atitiktų visus patogumo ir estetinius reikalavimus. Siekiant užtikrinti durų sandarumą, specialiai suprojektuotos izoliacinės juostelės naudojamos siekiant išvengti bet kokio elemento iškraipymo dėl temperatūros skirtumo tarp vidaus ir išorės. 
Saugumo požiūriu CS 68 durys gali atitikti atsparumo įsilaužimui klasę 2. CS 68 variantai yra atsparūs ugniai ir sprendžiami panikos situacijose.    
ECO System ES50 

Aliuminio durys ECO ES50 

„Eco System 50" yra gerai izoliuota durų sistema, kuri sujungia estetinį dizainą ir energijos vartojimo efektyvumą su vidutine kaina. Visų tipų į vidų ir į išorę atidaromas duris galima realizuoti su ES, puikiai atitinkančiu ES langų sistemą. Be to, ES durys gali atitikti 2 klasės atsparumo įsilaužimui klasę, siūlanti saugų sprendimą tiek gyvenamosioms statyboms, tiek komerciniams pastatams.  

 Aliuminio durys CS77

Aliuminio durys CS77

„Concept System 77" yra aukštos kokybės durų sistema, atitinkanti aukštus šilumos izoliacijos, stabilumo ir saugumo reikalavimus. 
Kalbant apie saugumą, skirtingi durų variantai yra specialiai suprojektuoti ir išbandyti atsparumo įsilaužimui, atsparumo ugniai, užtvarų ir panikos situacijų sprendimams, atitinkantiems griežčiausius Europos standartus. 

Be to, „CS 77" durys siūlomos su skirtingais slenksčio sprendimais, kad puikiai atitiktų visus patogumo ir estetinius reikalavimus. Siekiant užtikrinti durų sandarumą, specialiai suprojektuotos izoliacinės juostelės naudojamos siekiant išvengti galimo elemento lenkimo, kurį sukelia temperatūros skirtumas tarp pastato ir išorės. 

 MasterLine 8

Aliuminio durys MasterLine 8 

"MasterLine 8" durys siūlo platų asortimentą labai izoliuotų ir tvirtų durų, kurios atitinka šiuolaikinius saugos, šilumos izoliacijos ir stabilumo reikalavimus, leidžiančius sukurti dideles duris. MasterLine 8 durys suprojektuotos taip, kad atitiktu visus reikalavimus. Puikus oro sandarumas ir šilumos našumas yra įrodytas pasyvaus būsto sertifikatu, kuris yra itrauktas į sistemą. Atsižvelgiant į saugumą ir eksplotacines savybes, tvirtos MasterLine 8 durys gali atitikti 3 klasės atsparumą įsilaužimui, didelius matmenis ir svorį iki 250 kg ir įrodyti, kad yra itin patvarūs (8 k;asė).

 

 MasterLine 10

 

Aliuminio durys MasterLine 10 

Nėra kompromiso

„MasterLine 10" durys skirtos nedidelės energijos ir pasyviems pastatams be kompromiso dėl dizaino, dienos šviesos ar net saugumo. „MasterLine 10" durys yra prieinamos dviejose skirtingose ​​kompozicijose, kaip grįžtamosios durys arba kaip durelės. Grąžinimo durys turi dizaino variantus, tokius kaip Renesanso arba „Deco" ir gali būti naudojami ir kaip balkonai. Įleistos durys yra skirtos naudoti viešuosiuose pastatuose, kur yra didesnė patvarių, tvirtų durų paklausa.

Abu sprendimai pasižymi geriausiomis vandens savybėmis, grimzlės mažinimo ir šiluminėmis savybėmis su patentuota technologija, pvz., Patobulinta šilumos pertrauka ir drenažo koncepcija.