.

Konsultacijos telefonu

+370 685 34 217
info@langubaze.lt arba užpildykite formą

Mediniai langai

Mediniai langai - šilta, jauku, švaru, patvaru ir patikima

Medis yra geriausia dekoratyvinė medžiaga langams gaminti. Gaminant medinius langus galima pasirinkti medienos rūšį ir apdailos medžiagas pagal savo pageidavimus. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį, o dažais galima suteikti langams norimą atspalvį.

Mediniai langai gerai sulaiko šilumą, o lango rėmą malonu paliesti net tada, kai lauke temperatūra yra žemiau nulio. Geros medinių langų izoliacinės savybės pateisina medžio naudojimą tokiomis aplinkybėmis, kai nuolat auga šiluminės energijos kaina.  Mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui.

Būdamas natūrali žaliava, medis tam tikra apimtimi keičiasi vandens garais su oru. Tai yra, mediniai langai sugeba "kvėpuoti". Šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą.

Iš visų medžiagų, naudojamų langams gaminti, medis turi mažiausią šiluminio plėtimosi koeficientą. Tai medinius langus daro stabilius statiškus, kas leidžia pasirinkti neribotas dizaino galimybes gaminant langus. Kitos langų gamybos medžiagos kenčia nuo didesnių temperatūros pokyčių, o tai mažina apsaugą nuo triukšmo ir šiluminę varžą.

Mediniai langai nekaupia elektrostatinių krūvių ar papildomo purvo, kaip tai atsitinka su daugeliu dirbtinių medžiagų. Todėl, nereikia medinių langų valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis.

Pagrindinės ir dažniausiai naudojamos medienos rūšys yra ąžuolas (naudojamas palangėms bei kaip statybinė medžiaga langų gamyboje), pušis, raudonmedis bei maumedis. Naudojama trijų sluoksnių klijuotą medieną. Trijų sluoksnių medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina langų naudojimo laikotarpį. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo lango paviršių nuo skilinėjimo.

Langai ir durys dažomi vokiečių firmos SIKKENS akriliniais dažais. Gaminių spalvą pasirenka užsakovas.

Langai stiklinami vienos arba dviejų kamerų stiklo paketu, kaustomi vokiškais SIGENIA firmos apskaustais.

Langai ir balkonų durys sertifikuoti Lietuvos Respublikoje ir pritaikyti mūsų klimato sąlygoms.

Langai suteikia namams bei jų šeimininkams prestižo, solidumo, originalumo ir išskirtinumo. Siekiant išlaikyti tradicijas, suteikti langams natūralumo, estetikos ir ypatingo jaukumo Jūsų namams. Langai, balkono durys gaminami įvairių formų, su saugiais, reguliuojamais apkaustais, įvairių varstymo krypčių, stiklo paketų ir dažymo spalvų, pritaikytų klientų poreikiams.

Siekiant užtikrinti gaminių kokybę, langams, balkono ir lauko durims gaminti naudojami medienos ruošiniai: pušis, maumedis, ąžuolas, raudonmedis arba meranti. Jūsų pasirinktos medienos tašas gali būti dygiuotas (pašalinamos šakos, sakai, nedideli skilimai) ir nedygiuotas 3-jų sluoksnių klijuota (pasirenkama medžio dalis be šakų, sakų, skilimų).
 

Gaminant medinius langus naudojami naujos kartos IV-68 ir IV-78, 92 langų profiliai.

Naujos kartos SOFTLINE profilis su didesniais spindulio kampų užapvalinimais ir nuolydžiais leidžia lengviau ir kokybiškiau nudažyti langus (padidinus kampo spindulį, padidėja dažomas plotas, išvengiama nusitrynimo galimybės), apsaugo nuo vandens ir purvo sankaupų, suteikia gaminiui analogų neturinčią išvaizdą.

Naujieji IV-68 ir IV-78, 92 langų profilio privalumai: 

    Profilio 68 SOFT (standart) Langai, pagaminti iš profilio 68Soft užapvalintais elegantiškų linijų. Modernus dizainas padeda, kad jie visiškai atitiktų kiekvieno norus. Suapvalinti lango rėmo kontūrai leidžia lengvai ir efektyviai palaikyti švarą. Langai pagaminti iš labai geros kokybės medienos (pušies, meranti, ąžuolo mediena).

     Profilio 68 RETRO Langai:
Profils 68 RETRO skiriasi klasikinėmis stiklajuostėmis ir išorės apdaila. Retro profilis leidžia jums rekonstruoti senus langus nepažeidžiant autentiškumo moderniausiu technologiniu sprendimu. Be to langai senovės dizaino pridedant visas dekoratyvinių plokščių rūšis, turtingą spalvų profilių asortimentą leidžia jums pasirinkti langus atitinkančius individualius poreikius net išrankiausiam klientui.

     Profilio 78 SOFT Langai:
- 20% Stabilesnė struktūra, palyginti su standartiniais mediniais langais;
- 20% geresnė šiluminė izoliacija;
- 15% didesnė garso izoliacija;
Galimybė naudoti įvairius stiklo paketus, kurie, savo ruožtu, atitinka užsakovo reikalavimus;

     Profilio 78 RETRO Langai
Profilis 78 RETRO įvairių klasikinių retro apdaila. Retro profilis leidžia jums rekonstruoti seną langą. Be to langai senovės dizaino pridedant visas dekoratyvinių plokščių rūšis, turtingą spalvų profilių asortimentą leidžia jums pasirinkti langus atitinkančius individualius poreikius net išrankiausiam klientui

.68mm78mm92mm

 

 • varčių kampuose esanti paketo įstatymo ertmė suteikia galimybę pašalinti kondesantą per staktos aliuminio nuolajoje esančias nuvandeninimo angas;
 • varčios apatinė pagrindinė tarpinė glaudžiasi prie medinės staktos dalies, kai tuo tarpu ankstesniųjų profilių remdavosi į aliumininę nuolają ir prišaldavo;
 • varčios horizontali išorinė plokštuma, dengta aliuminiu ir pasvirusi 20°, suteikia galimybę lengviau pasišalinti dulkes, sniegą ar lietų;
 • unikali stiklajuostė su užkarpėle pašalina galimybę atsirasti tarpui tarp rėmo ir stiklajuostės, suteikia langui elegantišką, išsiskiriančią išvaizdą.
 • 1. Trijų sluoksnių klijuotas 68, 78 ir 92 mm storio pušies tašas.
  2. Įvairaus anodavimo laipsnio aliuminio nuolajos lango staktai ir varčiai.
  3. Naujausia impregnavimo - dažymo technologija naudojant keturių sluoksnių paviršiaus padengimą.
  4. Šilumą izoliuojantis stiklo paketas, susidedantis iš dviejų (trijų) skaidrių stiklų su vienu (dviem) selektyviniais stiklais, aliuminio ar termo (PVC) rėmeliais užpylditais argono dujomis.
  5. Stiklo paketo hermetizavimas lango varčioje atliekamas specialiu silikonu su prišpelėsiniais priedais.
  6. Naujo tipo stiklajuostės užkarpa apsaugo nuo tarpo atsiradimo  tarp rėmo ir stiklajuostės.
  7. du kontūrai įfrezuotų tarpinių, atsparių aplinkos veiksniams (drėgmiai, šalčiui), bei mechaniniams poveikiams.
  8. Pašalinta peršalimo galimybė ties vidurine sandarinimo tarpine.